• EN
  • DE
  • UA

Rada Miejska

BILU-06.png                           BILU-05.png



Lista Radnych Rady Miejskiej w Trzebnicy:

  1. Ankier Kamil Marek
  2. Bujak-Ziółkowska Renata Urszula
  3. Ciepluch Maria Barbara
  4. Gajowy Artur Zenon
  5. Janik Andrzej Daniel
  6. Kempa Mateusz Marek
  7. Koliński Marek Justyn - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Trzebnicy
  8. Kuźma Zbigniew Norbert
  9. Justyna Marszałek
  10. Marzec Mirosław Krzysztof
  11. Modliborski Zenobiusz
  12. Orzechowska Magdalena - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Trzebnicy
  13. Paszkot Marek Andrzej
  14. Sikora Edward
  15. Stanisz Mateusz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Trzebnicy
  16. Szydłowski Janusz Józef
  17. Śmiertka Krzysztof Maciej
  18. Taraszczuk Lech
  19. Wolski Paweł
  20. Wróbel Justyna Anna
  21. Wójcik Małgorzata

 

 Komisja Rewizyjna:

  • Maria Ciepluch - Przewodnicząca Komisji
  • Marek Paszkot
  • Mateusz Kempa
  • Lech Taraszczuk
  • Zbigniew Kuźma
  • Renata Bujak - Ziółkowska

 

 Komisja ds. budżetu i rozwoju gospodarczego:

  • Andrzej Janik - Przewodniczący Komisji
  • Maria Ciepluch
  • Mateusz Stanisz
  • Marek Koliński
  • Paweł Wolski
  • Edward Sikora
  • Marek Paszkot
  • Renata Bujak - Ziółkowska
  • Mirosław Marzec
  • Zbigniew Kuźma
  • Janusz Szydłowski

 

 Komisja ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska:

  • Edward Sikora - Przewodniczący Komisji
  • Andrzej Janik
  • Zenobiusz Modliborski
  • Marek Paszkot
  • Mateusz Stanisz
  • Zbigniew Kuźma
  • Mirosław Marzec
  • Justyna Wróbel
  • Renata Bujak - Ziółkowska
  • Marek Koliński
  • Lech Taraszczuk

 

 Komisja ds. obywatelskich, samorządu, porządku publicznego, opieki  społecznej i zdrowia:

  • Artur Gajowy - Przewodniczący Komisji
  • Mateusz Kempa
  • Zenobiusz Modliborski
  • Magdalena Orzechowska
  • Mateusz Stanisz
  • Lech Taraszczuk
  • Mirosław Marzec
  • Krzysztof Śmiertka

 

 Komisja ds. oświaty, kultury, sportu, turystyki, rekreacji, młodzieży i  współpracy międzynarodowej:

  • Lech Taraszczuk - Przewodniczący Komisji
  • Kamil Ankier
  • Maria Ciepluch
  • Andrzej Janik
  • Mateusz Kempa
  • Marek Koliński
  • Paweł Wolski
  • Renata Bujak - Ziółkowska
  • Justyna Marszałek
  • Mirosław Marzec
  • Justyna Wróbel

 

 Komisja ds. rolnictwa:

  • Kamil Ankier - Przewodniczący Komisji
  • Edward Sikora
  • Andrzej Janik
  • Maria Ciepluch

 

 Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  • Mateusz Kempa - Przewodniczący Komisji
  • Lech Taraszczuk
  • Artur Gajowy
  • Marek Paszkot
  • Justyna Wróbel
  • Janusz Szydłowski