Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Boleścin. Piosenka dla Miss

Męska część szkolnej społeczności wybrała: Miss Pomocnej Dłoni, Miss Inteligencji, Miss Gracji i Elegancji, Miss Sportu oraz Miss Aktorstwa. To nie jedyne atrakcje, które 8 marca w Szkole Podstawowej w Boleścinie czekały na wszystkie kobiety – i te młodsze i te trochę starsze.

Dzień Kobiet przygotowali starsi uczniowie wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, pod opieką Pani Anna Leszczyńskiej–Janik. Był krótki występ artystyczny i życzenia wraz ze specjalnymi dedykacjami w formie piosenek - dla mam, pani dyrektor, pań nauczycielek, pań z obsługi oraz najmłodszych kobietek. Najwięcej pozytywnych emocji dostarczył utwór zespołu Weekend „Ona tańczy dla mnie”. W trakcie każdej dedykacji Panie otrzymywały ręcznie wykonane kwiaty. Natomiast dziewczynki dostały pyszne, pięknie zapakowane jabłka. W tym roku zrezygnowano ze słodyczy, ponieważ Szkoła w Boleścinie bierze udział w akcji „Trzymaj Formę”, która promuje zdrowe odżywianie.

DSCF4436.jpegDyrektor Szkoły Podstawowej w Boleścinie Bogumiła Szermer podziękowała za niezwykle artystyczny Dzień Kobiet.

DSCF4480.jpegKwiaty w dłoń! Panie były zachwycone zarówno ręcznie wykonanymi prezentami, jak i muzycznym występem.

DSCF4506.jpegMałe Miss wybrane w wyniku konkursu.