Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     //    W okresie od 27 lipca do końca sierpnia Urząd Miejski będzie przyjmował interesantów od godz. 8 do 15.

  • EN
  • DE

Reprezentantki Polski w piłkę nożną zagrały z dziećmi

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 3 stała się miejscem niecodziennego wydarzenia. Dzieci i młodzież z Gminy Trzebnica mogła spotkać się, porozmawiać, zdobyć autograf, a przede wszystkim zagrać z zawodniczkami, które tworzą Reprezentację Polski w piłkę nożną.

Po krótkim przedstawieniu całego sztabu szkoleniowego naszych reprezentantek oraz samych zawodniczek, dzieci zostały zaproszone do zabawy – ochotnicy z różnych szkół mogli spróbować swoich sił w walce sam na sam z bramkarkami kadry Polski. Padło wiele bramek! Odbyła się też rozgrzewka, ćwiczenia sprawnościowe i oczywiście zabawa z piłką, a także emocjonujący mecz. Dzieci były zachwycone. W hali panowała niezwykle przyjazna i wesoła atmosfera.

Reprezentacja Polski Kobiet w piłkę nożną stacjonuje i trenuje w Trzebnicy (3-10 marca) w ramach konsultacji i konstruowania składu drużyny przez nowego trenera – Wojciecha Basiuka. Trzebnicki Stadion Miejski FAIR PLAY ARENA był miejscem wszystkich treningów kadry.

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima - Ostatnio w Trzebnicy byli piłkarze Widzewa Łódź, wcześniej Legii Warszawa, teraz gościmy na naszym terenie Reprezentację Polski Kobiet w Piłkę Nożną. To potwierdza słuszność decyzji o modernizacji stadionu zgodnie z wytycznymi UEFA. Dzięki temu mamy profesjonalny obiekt sportowy, który cieszy się coraz większą popularnością polskich i zagranicznych drużyn. Serdecznie zapraszam już w sobotę (9 marca) na Trzebnicki Stadion Miejski FAIR PLAY ARENA, gdzie o godz. 10.30 rozegrany zostanie mecz pomiędzy drużyną seniorek, a zespołem reprezentantek kraju do 19 lat.

IMG_7015.jpeg
Reprezentację Polski wraz ze sztabem szkoleniowym, z trenerem Wojciechem Basiukiem na czele, przywitali wspólnie - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Jadwiga Kalinowska oraz Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima.

IMG_7010.jpeg
Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzbenicy zebrali się uczniowie i przedszkolaki z gminnych placówek oświatowych.

20130307_092140.jpeg
Dzieci chętnie brały udział w zabawach i ćwiczeniach przygotowanych przez gości.

20130307_092654.jpeg
Najwięcej emocji budził mecz dzieci z drużyną Reprezentacji Polski.

IMG_7166.jpeg
Zawodniczki bardzo chętnie rozdawały autografy i rozmawiały z dziećmi.

IMG_7180.jpeg
Pamiątkowe zdjęcie uczestników spotkania.