Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     *     Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w piątek 12 czerwca 2020 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. W zamian Urząd będzie otwarty w godz. 7:30-15:00 w sobotę 27 czerwca. Zachęcamy do korzystania w tym czasie z Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej - ePUAP.

  • EN
  • DE

Prace przy największej gminnej inwestycji postępują

W Urzędzie Miejskim, 4 marca, odbyło się kolejne spotkanie robocze w związku z budową Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Trzebnicy. Szczegółowo omówiono bieżące etapy prac oraz poziom ich realizacji, a także najbliższe plany i zadania.

W spotkaniu pod przewodnictwem Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy uczestniczyli pracownicy Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego oraz wykonawcy i podwykonawcy tej inwestycji.

Obecnie, w budynku, w którym będzie funkcjonowała Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w Trzebnicy trwa wykonywanie stropów na poszczególnych kondygnacjach oraz poszerzanie otworów drzwiowych. W najbliższym czasie zaplanowano wymianę dachu we wspomnianym budynku. Budowany jest również szyb windy. Równolegle, w piwnicy pod całym kompleksem wykładane są tynki oraz posadzki.

W budynku przyszłej Szkoły Podstawowej nr 2 otynkowano już wszystkie pomieszczenia, przygotowano stelaże pod montaż toalet, przygotowano przyłącza w przyszłej pracowni komputerowej. Obecnie trwa montaż wentylacji mechanicznej w stołówce, kuchni i szatniach. Rozprowadzono już instalację grzewczą, elektryczna i wodną. W najbliższym czasie planowany jest montaż grzejników. Ponadto wykonano już zewnętrzną sieć kanalizacyjną wraz z przepompownią.

IMG_6839.jpeg
Spotkania robocze zespołu ds. budowy Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Muzycznej I i II Stopnia odbywają się cyklicznie.