Od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie: pon.-pt 7:00-15:00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy w godz. 15:00-15:15 | Solidarni z Ukrainą - jak możemy pomóc?  |  #SzczepimySię  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE
  • UA

Gmina Trzebnica Przyjazna Weteranom

W dniu 28 listopada 2019 roku na wniosek burmistrza Marka Długozimy Rada Miejska w Trzebnicy podjęła uchwałę wprowadzającą w życie program pn. „Gmina Trzebnica Przyjazna Weteranom”.

Program dedykowany jest wszystkim osobom posiadającym status weterana i weterana poszkodowanego zamieszkałym na terenie całego obszaru Rzeczypospolitej Polskiej.

Program uprawnia weteranów do:

» 50% zniżki na korzystanie z Kina Polonia

» 50% zniżki na korzystanie z płatnych imprez  kulturalnych i sportowych organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy

» 50% zniżki na użytkowanie saunarium w Gminnym Parku Wodnym „Trzebnica Zdrój” Sp. z o.o.

» 50% zniżki na kręgielni w Gminnym Parku Wodnym „Trzebnica Zdrój” Sp. z o.o.

» 100% zniżki od obowiązujących cen biletów Komunikacji Miejskiej w Trzebnicy.

Uchwała przewiduje także możliwość przystąpienia do programu innych instytucji publicznych, podmiotów komercyjnych oraz organizacji pozarządowych, które w ramach świadczonych usług będą realizować ulgi, preferencje lub świadczenia dla weteranów.

Do programu „Gmina Trzebnica Przyjazna Weteranom” przystąpili:

  1. Gmina Trzebnica
  2. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
  3. Gminny Park Wodny „Trzebnica Zdrój” Sp. z o.o.


PDFUchwała - Gmina Wspierająca Weteranów

 

Trzebnica - Gmina Przyjazna Weteranom_Obszar roboczy 1.jpeg