Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Z Boleścina do kina

Podczas ferii zimowych opiekunki świetlicy w Boleścinie, panie: Dominika Kaczmarek i Anna Leszczyńska – Janik zorganizowały dzieciom wyjazd do kina. 30 stycznia i 1 lutego uczniowie, którzy uczestniczą w zajęciach świetlicy przy Szkole Podstawowej w Boleścinie, obejrzeli „Życie Pi” w reżyserii Ang Lee i drugi film animowany „Prawie jak gladiator”.

Seanse były wyświetlane we wrocławskim kina Korona. Grupa starsza obejrzała film pt. „Życie Pi”, natomiast młodsi uczniowie z klas I – III uczestniczyli w seansie filmowym, pt. „Prawie, jak gladiator”. Oba filmy cieszyły się dużym zainteresowaniem i dostarczyły młodym widzom wielu emocji.
- Ten drugi film rozśmieszył nas do łez. Oczywiście na podsumowanie wyjątkowych dni, na życzenie dzieci – grupa młodsza zjadła obiad w McDonald's, natomiast starsi podopieczni zamówili posiłek w Pizza Hut. To był mile spędzony czas, dlatego serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Markowi Długozimie za finansowe wsparcie – powiedziła Anna Leszczyńska – Janik.

P1312906 jasne.jpeg
Dzieci ze świetlicy w Boleścinie chwilę przed wejściem na salę kinową.