Informujemy, że  w okresie od 1 lipca 2024 r. do 30 sierpnia 2024 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Wydział Spraw Obywatelskich - Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawie skarg i wniosków przyjmuje w środy w godzinach od 14.15 do 15.15.

 • EN
 • DE
 • UA

Projekty Dofinansowane

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025’

  aktualności.jpeg

  Pragniemy poinformować, iż Gmina Trzebnica uzyskała dofinansowanie dla projektu pn.: "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025". Projekt realizowany jest w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0" na lata 2021-2025 w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego, stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy.

 • Modernizacja kompleksów sportowych „Moje boisko – Orlik 2012” przy ul. Oleśnickiej w Trzebnicy i w miejscowości Ujeździec Wielki

  aktualności.jpeg

  Gmina Trzebnica otrzymała dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w kwocie 371 600,00 złotych, w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje boisko –Orlik 2012” – edycja 2023 na realizację zadania pn. „Modernizacja kompleksów sportowych „Moje boisko – Orlik 2012” przy ul. Oleśnickiej w Trzebnicy i w miejscowości Ujeździec Wielki”.

 • Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Boleścinie

  aktualności.jpeg

  Gmina Trzebnica otrzymała dofinansowanie ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w kwocie 1 529 049,00 złotych, w ramach Programu Olimpia – program budowy przyszkolnych hal sportowych na 100 lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach olimpijskich, na realizację zadania pn. „Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Boleścinie”.

 • Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

  aktualności.jpeg

  Pragniemy poinformować iż, Gmina Trzebnica otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.  Nazwa projektu: ,,Poprawa bezpieczeństwa w miejscach publicznych w Gminie Trzebnica poprzez przebudowę istniejącego przejścia na aktywne przejście dla pieszych w ciągu ul. Obrońców Pokoju w Trzebnicy”.

 • Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

  aktualności.jpeg

  Pragniemy poinformować iż, Gmina Trzebnica otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.  Nazwa projektu: "Poprawa bezpieczeństwa w miejscach publicznych w Gminie Trzebnica poprzez przebudowę istniejącego przejścia na aktywne przejście dla pieszych w ciągu ul. Ks. Dz. Wawrzyńca Bochenka w Trzebnicy".

 • Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

  aktualności.jpeg

  Pragniemy poinformować iż, Gmina Trzebnica otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Nazwa projektu: ,,Przebudowa ulic Malinowej, Poziomkowej, Jagodowej i Borówkowej   w Trzebnicy wraz z budową i przebudową infrastruktury towarzyszącej”.

 • Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

  aktualności.jpeg

  Pragniemy poinformować iż, Gmina Trzebnica otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. 

 • ,,AKTYWNA TABLICA”

  aktualności.jpeg

  Pragniemy poinformować, iż Gmina Trzebnica uzyskała dofinansowanie dla projektu pn.: ,,Aktywna Tablica” – edycja 2023. Projekt realizowany jest w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno- komunikacyjnych na lata 2020 – 2024 – „Aktywna tablica”. Projekt realizowany jest do 31 grudnia 2023 r.

 • Sportowa Polska

  Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej Edycja 2023 dofinansowało zadanie polegające na budowie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kuźniczysku

  Gmina Trzebnica otrzymała dofinansowanie w kwocie 1 238 900,00 złotych, na realizację zadania pn. „Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kuźniczysku”.

  Celem programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej”, jest wsparcie realizacji zadań inwestycyjnych dotyczących obiektów sportowych na terenie całego kraju.

 • Dofinansowanie dla projektu "Utwardzenie terenu przy budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Szczytkowicach"

  Pragniemy poinformować iż, Gmina Trzebnica otrzymała dofinansowanie z budżetu Województwa Dolnośląskiego w formie dotacji celowej w ramach konkursu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi".