Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Burmistrz Gminy Trzebnica wśród 10 najlepszych w kraju!


Kolejne prestiżowe wyróżnienie dla Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy – kapituła konkursu „Perły Samorządu” organizowanego przez Dziennik – Gazetę Prawną, przyznała mu tytuł jednego z dziesięciu najlepszych burmistrzów w kraju!

Pomysłodawcy konkursu oceniali różne aspekty działalności, począwszy m.in. od wyników finansowych uzyskiwanych na przestrzeni lat, poprzez efektywność pozyskiwania środków zewnętrznych, rozwój bazy sportowej, zarządzanie urzędem i edukacją, dynamikę rozwoju inwestycyjnego, niwelowanie barier architektonicznych, po aktywność w internecie czy udogodnienia dla matek z dziećmi.

Burmistrz odebrał także wyróżnienie dla Trzebnicy, która znalazła się czołówce rankingu polskich miast w kategorii „miasta do 100 tys. mieszkańców”.

Znalezienie się mojej osoby wśród dziesiątki najlepszych burmistrzów w Polsce jest dla mnie ogromnym powodem do dumy i zadowolenia. Tym bardziej, że ranking został sporządzony przez niezależnych ekspertów od tematyki samorządowej. Zapewniam jednak, że zdobycie tego wyróżnienia nie byłoby możliwe, gdyby nie utworzony przeze mnie zespół pracowników oraz mieszkańcy trzebnickiej gminy, którym z całego serca dziękuję. Jednocześnie zobowiązuję się do pełnienia dalszej służby na rzecz naszej małej ojczyzny. Ten sukces dedykuję Wam wszystkim! – powiedział burmistrz Marek Długozima po odebraniu nagrody.

Organizatorem konkursu „Perły Samorządu” jest Dziennik – Gazeta Prawna, a patronem merytorycznym – Cyfrowy Polsat. Udział w konkursie był bezpłatny.

perły samorzadu - burmistrz_1.jpeg

perły samorzadu - gmina_1.jpeg

  SAM_7625.jpeg SAM_7637.jpeg

SAM_7659.jpeg SAM_7703.jpeg