Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Koncepcja budowy i rozbudowy trzebnickiej przychodni zdrowia


W czwartek, 10 styczna, w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy projektowej „Architektoniczna Pracownia Projektowa Modulo” z Wrocławia, która wygrała przetarg na sporządzenie dokumentacji projektowej dla nowej przychodni zdrowia w Trzebnicy.

Podczas spotkania, projektant przedstawił burmistrzowi Markowi Długozimie, dyrektor Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego – Annie Imielskiej oraz pracownikom Wydziału Techniczno – Inwestycyjnego koncepcję budowy waz z rozbudową trzebnickiej przychodni zdrowia, mieszczącej się przy ul. Kościuszki. W koncepcji zawarte są m.in. : budowa windy, utworzenie nowego centrum rehabilitacyjnego czy utworzenie nowych miejsc parkingowych. Jedną z kluczowych zmian w ramach rozbudowy i unowocześnienia ośrodka zdrowia będzie budowa zupełnie nowego, trzykondygnacyjnego budynku, powiązanego łącznikiem z obecnie istniejącym.
 
IMG_5171_k.jpeg