Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Najbardziej Świąteczny Punkt Informacji Turystycznej

Punkt Informacji Turystycznej w Trzebnicy brał udział w konkursie na "Najbardziej świąteczny Punkt Informacji Turystycznej". Głosowanie odbywało się na profilu Polskiej Organizacji Turystycznej - wystarczyło polubić zdjęcie, które znajduje się tutaj. Trzebnica zajęła w konkursie czwarte miejsce! Dziękujemy za oddane głosy.

W ramach świątecznej oferty punktu informacji turystycznej działającego na terenie Gminy Trzebnica zorganizowano w grudniu promocję nowej mapy gminy oraz planu miasta. Dodatkowo na każdego odwiedzającego czekają bożonarodzeniowe, słodkie pierniczki. W akcję włączył się również burmistrz Marek Długozima, który osobiście rozdawał świąteczne prezenty turystom i odwiedzającym punkt mieszkańcom.

W punkcie informacji turystycznej zapanowała świąteczna atmosfera, która udziela się wszystkim. Ze względu na wyróżniającą się dekorację zewnętrzną Trzebnicę widać z daleka.

 _galeria_42_83_1_1_7_3_0_0_