• EN
  • DE

Dzień Kobiet w Trzebnicy

Przeboje Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu zespołu Sax&More zabrzmiały 8 marca w sali widowiskowo-kinowej Gminnego Centrum Kultury z okazji Dnia Kobiet. Do wspólnego świętowania wszystkie Panie zaprosił burmistrz Marek Długozima.

12.jpeg

„Zacznij od Bacha”, „Moja droga ja Cię Kocham”, „Chałupy welcome to” – te i wiele innych przebojów w saksofonowej aranżacji wzbudziło zachwyt zgromadzonych na widowni Pań. – Jestem pod wielkim wrażeniem koncertu i piosenek niezapomnianego mistrza, jakim był pan Wodecki. Przypomniałam sobie swoją młodość. Dziękujemy burmistrzowi za zorganizowanie tego koncertu oraz za pamięć o naszym święcie. Co roku 8 marca zaskakuje nas czymś nowym – mówiła pani Bogusława, a pani Jolanta dodała: - To już moje kolejne święto kobiet z Gminą Trzebnica. Zawsze z chęcią uczestniczę w tych koncertach, które w tej nowoczesnej sali nabierają dodatkowych barw. Świetnie się bawiłam, a teraz z koleżankami idziemy odwiedzić artKawiarnię, w końcu to nasz dzień.

11.jpeg

Ze sceny życzenia dla wszystkich Pań skierował burmistrz Marek Długozima - Cieszę się, że tak licznie odpowiedziałyście na moje zaproszenie drogie Panie. Ten wieczór, a także niezapomniany koncert jest dedykowany Wam, bo bez Was nasz świat zostałby pozbawiony barw. To Wy kobiety sprawiacie, że nasze życie staje się piękne. W tym miejscu chciałbym podziękować za Waszą obecność, energię i wszelkie przejawy zainteresowania życiem naszego miasta i Gminy – powiedział burmistrz. Tego dnia dla Pań przygotowano jeszcze jeden prezent – specjalnie wypiekane babeczki, rozdawane przy wyjściu z sali kinowej.

14.jpeg

Uczestniczki koncertu licznie też odwiedziły Gminną artKawiarnię, gdzie czekały na nie specjalnie przygotowane desery oraz drinki. Tym samym Dzień Kobiet trwał jeszcze na długo po zakończeniu części oficjalnej.

Zespół Sax&More wystąpił w składzie: Robert Kuś - saksofon, Paweł Pawlicki - saksofon, Paweł Malczewski - saksofon, Piotr Szwec - saksofon, Bartek Chojnacki - kontrabas, Piotr Świętoniowski - piano, Piotr Zarecki - perkusja oraz Jacek Zamecki - wokal.

DSC_0194.jpeg