Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Odnowiona świetlica w Brzeziu

Wraz z końcem listopada ukończono kompleksowy remont świetlicy w Brzeziu. Teraz do dyspozycji mieszkańców jest piękny obiekt, który przyczyni się do ich integracji, umożliwi wspólną realizację wielu przedsięwzięć, będzie miejscem spotkań.

Wewnątrz budynku znajduję się duża sala ze sceną, kuchnia oraz zaplecze sanitarne. Wymieniono instalację elektryczną, podłogi, na ściany położono gładzie i tynki. Pojawił się także kominek grzewczy, nowe okna oraz drzwi. Na zewnątrz natomiast wymieniono pokrycie dachu, zadbano o wentylację oraz wyremontowano elewację.

Świetlica w Brzeziu znajduje się jest w centrum miejscowości. Jak każde tego typu pomieszczenie, stanowi ważny element codziennego życia lokalnej społeczności. Odbywają się tutaj spotkania integrujące mieszkańców, zabawy dla dzieci, próby oraz imprezy okolicznościowe.

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima: „Co roku oddajemy do użytku kolejne świetlice po generalnym remoncie. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest to miejsce dla prawidłowego i sprawnego funkcjonowania mieszkających tu osób. Świetlica wiejska stanowi centrum wydarzeń kulturalnych, spotkań, a także zabaw i zebrań rad sołeckich. Jestem pewien, że mieszkańcy Brzezia będą zadowoleni z przeprowadzonych prac.”

Świetlica w Brzeziu w trakcie remontu:
SAM_6926.jpeg
SAM_6928.jpeg

Świetlica w Brzeziu po zakończonym remoncie:
SAM_7500.jpeg
SAM_7506.jpeg