Urząd Miejski w Trzebnicy informuje, że w związku z wystąpieniem awarii sieci telefonicznej kontakt telefoniczny z urzędem jest utrudniony. Obecnie trwają prace mające na celu jak najszybsze usunięcie awarii. Przepraszamy za utrudnienia  |  Godziny pracy Urzędu Miejskiego w Trzebnicy: PON. WT. CZW.: 7:30-15:30  ŚR.: 7:30-16:00  PT.: 7:30-15:00   

 • EN
 • DE
 • UA

Gminny Dziennym Domu Pobytu Osób Starszych SENIOR-WIGOR

 • Senior znaczy wigor

  „Senior Wigor” będzie czynny od poniedziałku do piątku, przez 8 godzin dziennie .

  To pierwsza tego typu placówka w Gminie Trzebnica. Dzienny Dom Pobytu dla Osób Starszych „Senior Wigor” właśnie rozpoczyna swoją działalność. – Zapewniam, że w naszym „domu” seniorzy będą czuć się częścią jednej wielkiej rodziny i dołączą tym samym do Klubu Seniora, Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Rejonowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów– mówi burmistrz Marek Długozima.

 • My tego potrzebujemy

  IMG_7002.jpeg

  30 stycznia 2017 roku uroczyście otwarto Dzienny Dom Pobytu dla Osób Starszych Senior Wigor. Miejsce, o którego postanie zabiegał burmistrz Marek Długozima, to pięknie wyremontowane pomieszczenia na parterze istniejącego budynku mieszkalnego przy ul. Ks. Bochenka 12 w Trzebnicy. W placówce podopieczni mają zapewnioną opiekę i wyżywienie. Nie zabraknie również oferty edukacyjnej, kulturalnej czy rekreacyjnej.

 • Niech żyje bal

  IMG_9679.jpeg

  To, że wiek nie ma znaczenia, gdy chodzi o dobrą zabawę wciąż udowadniają podopieczni Dziennego Domu Pobytu Osób Starszych Senior Wigor w Trzebnicy. Ostatni dzień karnawału nasi seniorzy spędzili na wspólnych tańcach przy muzyce na żywo.

 • Świątecznie w Senior Wigor

  DSC_0056.jpeg

  15 grudnia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia podopieczni Dziennego Domu Pobytu Osób Starszych „Senior Wigor” przygotowali uroczyste spotkanie wigilijne połączone z przedstawieniem jasełkowym. Tego dnia nie zabrakło pięknych życzeń, wspólnego kolędowania  przy wigilijnym stole, choinki oraz wspaniałej rodzinnej atmosfery.

 • Co słychać u seniorów?

  IMG_6720.jpeg

  Od stycznia w Trzebnicy działa Dzienny Dom Pobytu dla Osób Starszych "Senior Wigor". Miejsce to zostało stworzone z myślą o osobach w podeszłym wieku, które czują się samotne i wykluczone z życia społecznego i kulturalnego. Sami seniorzy mówią, że to ich drugi dom, gdzie mogą rozwijać swoje zainteresowania, a przede wszystkim spędzić czas w miłym towarzystwie.

 • U seniorów z życzeniami

  IMG_1740.jpeg

  Z okazji Świąt Wielkanocnych burmistrz Marek Długozima i dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzebnicy Iwona Grobelna odwiedzili 13 kwietnia podopiecznych Dziennego Domu Pobytu Osób Starszych „Senior Wigor”, aby złożyć świąteczne życzenia. Trzy dni wcześniej z wizytą u seniorów byli także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2.