Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

XXXIX Święto Sadów

Tradycyjne Trzebnickie Święto Sadów słynie z wielu atrakcji, a szczególnie z obfitości swoich sadów i co roku przyciąga tłumy. W dniach 15 i 16 września ponownie zgromadzimy się na placu pielgrzymkowym, aby wspólnie obchodzić owocowe święto.

 

plakat A3 WWW_Obszar roboczy 1.jpeg

 

 

  • Z prośbą o pomoc

    11.jpeg

    3 sierpnia Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima odwiedził wyjątkową rodzinę – rodzinę Państwa Kolczaków z Jaźwin. Spotkanie miało na celu ustalenie szczegółów dotyczących przeprowadzenia akcji charytatywnej podczas zbliżającego się Trzebnickiego Święta Sadów, bowiem Państwo Marta i Bogdan Kolczakowie są rodzicami Marcina i Przemka, którzy od urodzenia chorują na dystrofię mięśniową typu Beckera i Duchena i potrzebują wsparcia finansowego na zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób poruszających się na wózkach.