Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Spotkanie ze zwycięzcą Must Be The Music - Tomkiem Kowalskim

W Urzędzie Miejskim w Trzebnicy, 6 listopada, odbyło się spotkanie ze zwycięzcą telewizyjnego show muzycznego "Must Be The Music" - Tomkiem Kowalskim z Marcinowa. Burmistrz Marek Długozima, w imieniu własnym i mieszkańców gminy, pogratulował Tomkowi zwycięstwa oraz zapewnił o dalszym wsparciu jego muzycznej drogi.

Tomek - nie pozostając dłużnym - również serdecznie podziękował burmistrzowi za otrzymaną pomoc i wsparcie, dzięki któremu m.in. jego najbliżsi, rodzina i przyjaciele mogli być przy nim w studio, w którym realizowane były programy na żywo, dzięki czemu mogli mu gorąco dopingować i razem z nim przeżywać te emocjonujące dla wszystkich chwile. Na spotkaniu omówiono również dalsze propozycje wzajemnej współpracy.

Galeria zdjęć ze spotkania:
_galeria_42_72_1_1_2_3_0_0_