Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Otwarcie ofert na przygotowanie dokumentacji projektowej na przebudowę i rozbudowę przychodni

Otwarcie ofert na opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę i rozbudowę budynku przychodni w Trzebnicy odbyło się 5 listopada w Urzędzie Miejskim. Wpłynęło dwanaście ofert. 

PDFZestawienie ofert

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima: "Ruszamy z kolejną wielką inwestycją - przebudową i rozbudową przychodni w Trzebnicy. Za nami ważny etap, jakim jest odczytanie przesłanych ofert na wykonanie dokumentacji projektowej planowanego przedsięwzięcia. Oczekiwana przez wielu mieszkańców inwestycja nabiera realnych kształtów i w niedalekiej przyszłości będziemy mieli w Trzebnicy nowoczesny i dostosowany do obecnych czasów i potrzeb budynek przychodni. Należy jednak pamiętać, że unowocześnianie przychodni, to nie tylko nowy budynek. Zależy mi na tym, aby dorośli mieszkańcy i dzieci naszej gminy otoczeni byli szerokim wachlarzem badań, usług i szczepień. Pragnę dodać i zapewnić, że w przyszłym roku planujemy wprowadzić szczepienie przeciwko wirusowi HPV, wywołującego raka szyjki macicy, którym objęte będą dziewczęta od 13 roku życia, a także szczepienia przeciwko pneumokokom dla dwu- i trzylatków oraz szczepienia przeciw grypie dla seniorów."

IMG_2972.jpeg
Pracownicy Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego otworzyli i odczytali oferty

IMG_2968.jpeg
Zgłoszono dwanaście ofert na wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy przychodni w Trzebnicy