#SzczepimySię - Gmina Trzebnica gotowa na szczepienia  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Ważne informacje z gminy - prosto na Twój telefon

Gmina Trzebnica uruchamia aplikację na smartfony, która usprawni informowanie mieszkańców o ważnych wydarzeniach, sama przypomni o zbliżającym się dniu odbioru śmieci lub pozwoli szybko sprawdzić rozkład komunikacji miejskiej. To tylko niektóre z przydatnych funkcjonalności aplikacji. Jedną z jej głównych zalet jest prostota i przejrzystość, dzięki czemu szybko można w niej znaleźć interesujące nas informacje.

Wpisując się w najnowsze trendy komunikacji z mieszkańcami, zdecydowaliśmy się na wdrożenie aplikacji, która w prosty i przyjazny sposób będzie informować o tym, co dzieje się w gminiemówi burmistrz Marek Długozima i dodaje - jedną z ciekawszych funkcji aplikacji jest możliwość wysłania zgłoszenia związanego z jakąś usterką czy uszkodzeniem – jeśli na terenie gminy zobaczymy np. niedziałającą lampę drogową lub uszkodzony chodnik, wystarczy zrobić swoim telefonem zdjęcie i za pomocą aplikacji wysłać informację o problemie. Jeśli telefon będzie miał włączoną usługę lokalizacji, będziemy mieli od razu podane dokładne miejsce usterki, a zgłoszenie trafi do wyznaczonego pracownika wydziału techniczno-inwestycyjnego, który zajmie się sprawą. Ta funkcja daje mieszkańcom możliwość prostej i skutecznej formy zaangażowania się w dbanie o naszą wspólną małą ojczyznę.

Aplikacja wyświetla aktualności zamieszczane na stronie internetowej gminy, a dzięki kalendarzowi wydarzeń, dowiemy się o nadchodzących imprezach czy repertuarze kina Polonia. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na telefony z systemem Android, iOS oraz Windows Mobile. Zachęcamy do zainstalowania aplikacji w swoim telefonie.

 

www_aplikacja mobilna.jpeg
 
Więcej o aplikacji oraz możliwość pobrania jej na telefon na stronie: