Szanowni Państwo, na podstawie zarządzenia nr OR.0050.65.2019 Burmistrza Gminy Trzebnica, 21 czerwca (piątek) oraz 16 sierpnia (piątek) Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. W tych dniach dyżur pełnić będzie  Urząd Stanu Cywilnego w godzinach 7:30-15:00. W zamian Urząd będzie otwarty 29 czerwca (sobota) oraz 31 sierpnia (sobota) w godzinach 7:30-15:00.

  • EN
  • DE

Uroczyste otwarcie nowego Gminnego Przedszkola i Żłobka

Przed nami otwarcie jednej z kluczowych inwestycji w Gminie Trzebnica - nowej placówki Gminnego Przedszkola i Żłobka im. Krasnala Hałabały. 30 sierpnia (czwartek) obędzie się uroczyste przecięcie wstęgi, któremu towarzyszyć będzie występ Majki Jeżowskiej. Gwiazda zaśpiewa swoje największe przeboje. A już w najbliższą niedzielę 26.08 drzwi otwarte (szczegóły na plakacie). Na wydarzenie zaprasza Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica.

 

- Jestem przekonany, że w nowym obiekcie, w pięknym terenie nasi najmłodsi będą czuli się wspaniale. Rodzice zaś będą mogli bezpiecznie powrócić do pracy zawodowej lub ją podjąć. Już 26 sierpnia zapraszam Państwa na dni otwarte w nowej placówce, a tydzień później odbędzie się oficjalne otwarcie Żłobka i Przedszkola - powiedział burmistrz.

 

plakat_otwarcie_zlobek_www.jpeg