Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     *     Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w piątek 12 czerwca 2020 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. W zamian Urząd będzie otwarty w godz. 7:30-15:00 w sobotę 27 czerwca. Zachęcamy do korzystania w tym czasie z Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej - ePUAP.

  • EN
  • DE

Zgłoś pomysł na projekt i wygraj 1200 euro!

Jeśli masz pomysł na projekt koncentrujący się na kwestiach zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i rozwoju lokalnych społeczności, przedstaw go CEE Bankwatch Network i wygraj jedną z nagród – 1200, 1000 i 800 euro.

Jeśli masz pomysł na projekt koncentrujący się na kwestiach zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i rozwoju lokalnych społeczności, przedstaw go CEE Bankwatch Network poprzez stronę www.bankwatch.org/konkurs do 15 października 2012 r. i wygraj jedną z nagród – 1200, 1000 i 800 euro (za I, II lub III miejsce).

Zgłaszane pomysły powinny koncentrować się na dobru publicznym, przyczyniać się do rozwoju społeczności i wspierania lokalnych rozwiązań, promować ochronę środowiska naturalnego, skupiać się na praktycznych, „twardych”, trwałych rezultatach; np. inwestycjach w infrastrukturę (rowerową, energii odnawialnej, itp.). Pomysły nie muszą być skomplikowane – jako przykład może posłużyć tu zorganizowanie sąsiedzkiej spółdzielni rowerowej czy instalacja małych turbin wiatrowych generujących prąd, z którego będzie mogła korzystac lokalna społeczność.

Formularz konkursowy oraz szczegółowe wytyczne co do zgłaszanych projektów znajdują się na stronie http://bankwatch.org/konkurs/szczegoly. Całkowita długość zgłoszonego pomysłu nie powinna przekraczać 5 stron.

Konkurs jest organizowany w ramach ramach projektu ‘Engaging EU citizens` voice”, którego celem jest zwiększenie wiedzy, zainteresowania i zaangażowania obywateli krajów członkowskich Unii Europejskiej w proces programowania nowej perspektywy finansowej UE 2014-2020, szczególnie w obszarze polityki spójności – zmniejszaniu różnic gospodarczych, społecznych i przestrzennych pomiędzy krajami członkowskimi UE oraz wewnątrz nich.

Dodatkowych informacji udziela:
Patrycja Romaniuk, CEE Bankwatch Network/Polska Zielona Sieć
email: patrycja.romaniuk@bankwatch.org, tel: (022) 892-00-86
Facebook: https://www.facebook.com/events/279859155448065/

CEE Bankwatch Network jest międzynarodową siecią organizacji pozarządowych z Europy Środkowej i Wschodniej, które monitorują działalność międzynarodowych instytucji finansowych oraz wydatkowanie funduszy UE pod kątem ich efektywności oraz oddziaływania na środowisko. W Polsce CEE Bankwatch Network reprezentowana jest przez Związek Stowarzyszeń Polska Zieloną Sieć.

Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć zrzesza organizacje ekologiczne w największych miastach Polski działające na rzecz zrównoważonego rozwoju, tworzenia mechanizmów społecznej kontroli wydatkowania publicznych funduszy, zwiększenia wpływu konsumentów na jakość produktów oraz politykę globalnych korporacji, a także wspierania ekorozwoju krajów Globalnego Południa oraz społeczeństwa obywatelskiego w Europie Wschodniej.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
miejsce: cała Polska
data wydarzenia: od 2012-09-11 do 2012-10-15
organizator: CEE Bankwatch Network/Polska Zielona Sieć
adres: Raszyńska 34/44 lok. 140, 02-026 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 228920086, e-mail: konkurs@bankwatch.org
www: http://www.bankwatch.org/konkurs
źródło: CEE Bankwatch Network/Polska Zielona Sieć

Więcej informacji i pliki do pobrania na stronie konkursu.