Informujemy, że  w okresie od 1 lipca 2024 r. do 30 sierpnia 2024 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Wydział Spraw Obywatelskich - Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawie skarg i wniosków przyjmuje w środy w godzinach od 14.15 do 15.15.

 • EN
 • DE
 • UA

Foto

 • Świąteczna Trzebnica

  DSC_5970-Edit-Edit.jpeg

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Trzebnicy w świąteczno - zimowej scenerii. 

 • Ciekawe miejsca w Gminie Trzebnica

  1_DSC_5449.jpeg

  Trzebnica jest miejscem spokoju i aktywnego odpoczynku wśród malowniczych wzgórz i lasów. Bogata historia uzdrowiskowa przeplata się ze współczesnym, rekreacyjnym charakterem miasta. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć najciekawszych i najpiękniejszych miejsc w naszym mieście.

 • Wydarzenia w Gminie Trzebnica

  swietosadow11.jpeg

  Kalendarz Gminy Trzebnica obfituje w różnorodne wydarzenia kulturalne, muzyczne oraz sportowe dla mieszkańców oraz sympatyków naszego regionu. Ponadto organizowane są szkolenia edukacyjne, uroczystości państwowe i mające charakter lokalny.

 • Trzebnica dawniej

  bad8899.jpeg

  Niezwykłe portrety trzebnickiej przestrzeni z fascynującym spektrum motywów, które mają nieprzemijającą wartość. Zdjęcia dawnej Trzebnicy spełniają nie tylko cele dokumentalne, ale przede wszystkim pokazują jej duszę. Zapraszamy do galerii zdjęć!

 • Trzebnica 360

  43a_Trzebnica z lotu ptaka.jpeg

  Wiosna dookoła Wrocławia zawitała do Trzebnicy. Na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy z kamerą 360 Gazeta Wrocławska odwiedziła nową kręgielnię w Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ oraz nowoczesne Kino Polonia 3D. Burmistrz pokazał również zrewitalizowane niedawno Gminne Centrum Zdrowia i miejsce, w którym powstaje nowy żłobek i przedszkole. Redaktorzy pojawi się także na Majówce w Ogrodach Klasztornych. To jedyna okazja w roku, by obejrzeć zamknięte na co dzień ogrody przy pocysterskim klasztorze Sióstr Boromeuszek. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.