• EN
  • DE

Nowe i energooszczędne

Blisko pięćdziesiąt nowych energooszczędnych opraw ledowych rozświetliło ul. Bochenka w Trzebnicy. A wszystko za sprawą trójstronnego porozumienia, zawartego przez Gminę Trzebnica, Tauron S.A. oraz trzebnickiego producenta, firmę Andrzeja Trawińskiego Perfand LED.

 

Przypomnijmy, że otwarta we wrześniu fabryka Perfand LED, jest pierwszą w blisko 100 ha Gminnej Strefie Inwestycyjnej. Po rozwinięciu procesu produkcyjnego, prace w niej znajdzie do 1000 osób.

Pierwsze LED-y wyprodukowane w Trzebnicy już od ubiegłego roku oświetlają ul. Spokojną. Teraz przyszedł czas na jedną z głównych dróg, czyli ul. Bochenka. W całym mieście i w sołectwach chcemy wprowadzić jeden standard montowanego oświetlenia. Będą to właśnie energooszczędne LED-y, które Pan Andrzej Trawiński zaproponował nam po preferencyjnych cenach. Na ich wykorzystanie w procesie modernizacji oświetlenia zgodziła się firma Tauron, która pokrywa koszty ich zakupu mówi burmistrz Marek Długozima.Nowe oświetlenie to nie tylko oszczędność energii i zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców, ale także docenienie trzebnickiej firmy, która daje prace mieszkańcom naszej gminy. Warto zauważyć, że właściciel przedsiębiorstwa Pan Andrzej Trawiński, po sukcesie firmy PERFAND postanowił zainwestować w nową branżę i to właśnie w Trzebnicy otworzył swój innowacyjny zakładzakończył.

 

Jak czytamy na stronie producenta oświetlenia: „Oświetlenie powstające w Perfand LED charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i efektywnością energetyczną oraz wysokimi parametrami technicznymi. Jest energooszczędne: łączy niską moc z emisją dużej ilości światła. Może być stosowane zarówno we wnętrzach – biurach, halach produkcyjnych, magazynach – jak i na zewnątrz – na parkingach, placach, ulicach”.      

IMG_6356.jpegPodczas spotkania w trzebnickim zakładzie Perfand LED właściciel fabryki Andrzej Trawiński zaprezentował burmistrzowi Markowi Długozimie swoje produkty i innowacyjną technologię tworzenia ledów. Na zdj. sekretarzem z Danielem Buczakiem.

 

IMG_2772.jpegNowe energooszczędne oświetlenie ledowe firmy Perfand LED zamontowano przy ul. Bochenka w Trzebnicy.

IMG_9810.jpeg

IMG_9843.jpeg