Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

 • EN
 • DE

Wymień ogrzewanie na ekologiczne - ankieta

1.jpeg

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Trzebnica,

serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej chęci uczestnictwa w programie poprawy jakości powietrza w naszej gminie, polegającej na wymianie tradycyjnego, nieekologicznego źródła ogrzewania, na ekologiczne źródło ogrzewania oraz zastosowania odnawialnych źródeł energii (OZE).

Ankieta ma charakter sondażowy. Nie jest wnioskiem o dofinansowanie, ma na celu określenie skali zapotrzebowania na wymianę źródeł ciepła wśród mieszkańców gminy. Program realizowany będzie w momencie pozyskania zewnętrznych środków dofinansowania dla Gminy Trzebnica.

Proces ankietyzacji potrwa do dnia 28 lutego 2018 r.

Dziękuję za poświęcony czas

podpis.png

 

 

 

 

Prezentacja ze spotkania Burmistrza Gminy Trzebnica z mieszkańcami, które odbyło się  w dniu 1 sierpnia 2018 r. w związku z planowanym uruchomieniem Programu poprawy jakości powietrza w naszej gminie pn. OGRANICZENIE NISKIEJ EMISJI NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO (GMINA TRZEBNICA).

PPSXPrezentacja - spotkanie 1.08.2018

PDFPrezentacja - spotkanie 1.08.2018

 

 

 

Ankieta online dostępna jest TU. Można ją także pobrać i złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy w pokojach 100-103 - Wydział Pozyskiwania Funduszy (IIp.). Link do pobrania poniżej.

PDFAnkieta - pobierz, wypełnij i dostarcz osobiście

 

 
2.jpeg
 • Wymiana pieców - odbierz umowę lub złóż oświadczenie o rezygnacji

  wymiana pieców_panorama 2018.jpeg

  Przypominamy o odbiorze umów na dotację do wymiany pieców. Osoby, które nie zdecydują się na wykorzystanie dofinansowania w ramach projektu, proszone są o złożenie oświadczenia  o odstąpieniu od umowy. Umożliwi to przystąpienie do projektu osobom, które nie uczestniczyły w pierwszym naborze wniosków. Odbiór umów lub złożenie oświadczenia o rezygnacji możliwy jest do dnia 31 stycznia 2019 r.

 • Wymiana pieców w Gminie Trzebnica - umowy i załączniki

  Komunikat.jpeg

  Informacja dla osób zakwalifikowanych do programu WYMIANY PIECÓW W GMINIE TRZEBNICA, z którymi zostały podpisane stosowne dokumenty. Odbiór podpisanych umów będzie możliwy od dnia 12. października 2018 r. w pokoju nr 78 na I p. budynku Urzędu Miejskiego w Trzebnicy, pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1.