Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Maciejki w Białym Dunajcu

W dniach 8-17.08 dzieci i młodzież ze Świetlicy "MACIEJKI" przebywały na kolonii letniej w Białym Dunajcu, zorganizowanej przy współpracy Stowarzyszenia Parafiada.

Dzieci przeżyły wiele wspaniałych i radosnych chwil, podziwiały piękne widoki Tatr z Gubałówki, zwiedziły Zakopane i zamek w Niedzicy, uczestniczyły w spływie Dunajcem i zobaczyły wiele innych pięknych miejsc. Modliły się także w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Mogły korzystać z aktywnego wypoczynku, gdyż Ośrodek "U Guta", w którym dzieci nocowały miał swój basen, boisko do piłki nożnej i koszykowej, a także plac zabaw, na których dzieci spędzały każdy wolny czas. Wszystko to było możliwe dzięki pomocy wielu dobrych ludzi.

Dziękujemy za ogromną pomoc naszej Gminie, a zwłaszcza Panu Burmistrzowi Markowi Długozimie, a także Fundacji Polska Miedź, Funduszowi Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette, firmom Vermeiren Polska Sp. z.o.o., Panda-Trzebnica Sp. z.o.o., ZPM Tarczyński, Plast-Met, Inspirion Polska i wielu ludziom dobrej woli, którzy w różny sposób wspierali i wspierają nas, aby Świetlica mogła funkcjonować.

_galeria_42_54_1_1_3_3_0_0_