• EN
  • DE
  • UA

Noworoczna wizytacja inwestycji

We wtorek 2 stycznia w ramach noworocznej wizytacji realizowanych inwestycji, burmistrz Marek Długozima przyglądał się postępom prac w Nowym Dworze, gdzie powstaje drogę dojazdową wraz z nową wiatą przy boisku sportowym i placu zabaw. Odwiedził także budowę nowego przedszkola i żłobka w Trzebnicy. W sprawdzaniu postępów prac wraz z burmistrzem uczestniczył pracownik wydziału techniczno-inwestycyjnego Stanisław Koszałko, który z ramienia urzędu nadzoruje realizację wspomnianych inwestycji.

Zarówno prace w Nowym Dworze jak i przy przedszkolu postępują zgodnie z harmonogramem z czego jestem bardzo zadowolony. Każdy tydzień przybliża nas do oddania do użytku kolejnych nowych, gminnych inwestycji. Cieszę się również, że wiata to nie ostatnia inwestycja w tym sołectwie. Niedługo powstanie tam również nowoczesna świetlica, o którą zabiega sołtys i jednocześnie radny Rady Miejskiej  Marek Paszkot. Stale staram się dbać o równy rozwój całej naszej gminy, stąd inwestycje w miasto, ale również w każde z 41 sołectw - powiedział burmistrz Marek Długozima.

 

IMG_5535.jpeg
W sprawdzaniu postępów prac wraz z burmistrzem Markiem Długozimą uczestniczył pracownik wydziału techniczno-inwestycyjnego Stanisław Koszałko.

IMG_5552.jpeg

 

 

 

stopka unijna przed 2018.jpeg