Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gminny Żłobek i Przedszkole

 • Zapraszamy na wirtualny spacer

  Brak opisu obrazka
  Burmistrz Marek Długozima zaprasza do wspólnego spaceru po przestrzeniach Nowego Gminnego Żłobka i Przedszkola.
  Data publikacji:
 • Spełnione marzenia dzieci

  Brak opisu obrazka
  Przedszkole i żłobek to miejsca, gdzie spod troskliwych skrzydeł rodziców trafiają dzieci, by rozpocząć swoją wielką podróż w dorosły świat. 30 sierpnia oficjalnie otwarte zostały nowoczesne obiekty, do których uczęszcza blisko 300 dzieci.
  Data publikacji:
 • Drzwi otwarte w nowym Żłobku i Przedszkolu

  Brak opisu obrazka
  Drzwi otwarte w nowym Gminnym Żłobku i Przedszkolu poprzedziły wielkie otwarcie nowej placówki. Mieszkańcy licznie odpowiedzieli na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z wydarzenia.
  Data publikacji: 14-09-2018 10:37
 • Sprawdzamy postępy inwestycyjne

  Brak opisu obrazka
  Na przestrzeni ostatnich lat w Gminie Trzebnica przeprowadzanych jest ponad 80 inwestycji rocznie. To imponujący wynik, który świadczy o dynamicznym rozwoju naszej gminy. Poniżej przedstawiamy te, które obecnie są w trakcie realizacji. Warto również pamiętać, że jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa nowego ronda na skrzyżowaniu ulic: Bochenka, Milickiej i Prusickiej, a także przebudowa ul. Obornickiej. Powstanie również 12-kilometrowa ścieżka rowerowa trasą dawnej kolei wąskotorowej, dworzec autobusowy i blisko 150 nowych miejsc parkingowych. Winna „Kocia” Góra przejdzie pierwszy etap modernizacji, dzięki której na jej terenach powstanie Trzebnicki Park Kulturowy. Zapraszamy do zapoznania się ze skalą rozwoju, jaki następuje w Gminie Trzebnica. 
  Data publikacji: 23-03-2018 11:18
 • Sprawdzamy postępy

  Brak opisu obrazka
  W czwartek 1 marca burmistrz Marek Długozima wizytował teren budowy nowego przedszkola i żłobka wraz z placem zabaw oraz powstający przy nim multifunkcyjny obiekt sportowo-rekreacyjny. Była to także dobra okazja, aby przyjrzeć się postępom prac przy hali widowiskowo-sportowej oraz parkingom, które posłużą przyszłym użytkownikom hali sportowej, szkoły podstawowej, przedszkola ze żłobkiem oraz obiektu sportowego.
  Data publikacji:
 • Postęp prac przy ul. 3 Maja

  Brak opisu obrazka
  Zagospodarowanie terenu znajdującego się przy ul. 3 Maja przebiega planowo. Ostatnie prace wykończeniowe trwają przed budynkiem żłobka i przedszkola oraz przed obiektem sportowo-rekreacyjnym. Powstaje również przestronny parking, a na budowie hali widowiskowo-sportowej wylewane są fundamenty. Nowe inwestycje razem z już istniejącymi – Szkołą Muzyczną i Szkołą Podstawową nr 2, stworzą kompleks sportowo-edukacyjny na miarę rozwoju Gminy Trzebnica.
  Data publikacji:
 • Noworoczna wizytacja inwestycji

  Brak opisu obrazka
  We wtorek 2 stycznia w ramach noworocznej wizytacji realizowanych inwestycji, burmistrz Marek Długozima przyglądał się postępom prac w Nowym Dworze, gdzie powstaje drogę dojazdową wraz z nową wiatą przy boisku sportowym i placu zabaw. Odwiedził także budowę nowego przedszkola i żłobka w Trzebnicy. W sprawdzaniu postępów prac wraz z burmistrzem uczestniczył pracownik wydziału techniczno-inwestycyjnego Stanisław Koszałko, który z ramienia urzędu nadzoruje realizację wspomnianych inwestycji.
  Data publikacji:
 • Postęp prac przy budowie żłobka i przedszkola

  Brak opisu obrazka
  Nowy żłobek wraz z przedszkolem, a także obiekt sportowo-rekreacyjny już niebawem zaczną służyć mieszkańcom. Teren budowy podczas cotygodniowej narady roboczej wizytował burmistrz Marek Długozima.
  Data publikacji:
 • Co słychać w nowym przedszkolu?

  Brak opisu obrazka
  Strop nad ostatnią kondygnacją budynku gotowy. Wewnątrz pomieszczeń trwa tynkowanie oraz montaż okien i instalacji. Nowy żłobek i przedszkole to już zamknięta bryła, w której trwają prace wykończeniowe. Obok powstaje obiekt sportowo rekreacyjny, który będzie uzupełnieniem Strefy Aktywności przy Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ. Znajdą się w nim m.in. cztery sale do squasha oraz sale do spinningu, fitnessu i jogi. 
  Data publikacji:
 • Żłobek i przedszkole rosną w szybkim tempie

  Jednym z nowoczesnych rozwiązań będzie multifunkcyjna sala, która zostanie podzielona specjalnymi ściankami. Po ich złożeniu stworzy dużą przestrzeń pozwalającą na organizowanie różnego rodzaju gal i uroczystości dla rodzin przedszkolaków.
  Żłobek wraz z przedszkolem oraz obiekt sportowo-rekreacyjny rosną w bardzo szybkim tempie. Trwa montowanie stropu nad drugim piętrem budynku. Tymczasem na parterze prowadzone są już prace tynkarskie. Pierwszy z budynków będzie mieścił pięć oddziałów przedszkolnych oraz trzy oddziały żłobkowe, w drugim znajdą się m.in. cztery sale do squasha oraz sale do spinningu, fitnessu i jogi.
  Data publikacji: