Szanowni Państwo, do 31 sierpnia Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00  |  #SzczepimySię - Gmina Trzebnica gotowa na szczepienia  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Footsteps – zwiedzaj Gminę Trzebnica

Trzebnica-tło.png


Do użytku mieszkańców Gminy Trzebnica oraz turystów odwiedzających nasze tereny oddajemy nową aplikację mobilną Footsteps. Pozwoli ona na jak najlepsze poznanie Trzebnicy, a także stanowić będzie mobilny informator miejski.

 

Footsteps to aplikacja na smartfony, która pozwoli na spersonalizowane odkrycie miasta. Po wybraniu odpowiedniego miejsca, określeniu swojej osobowość, udostępni gotową trasę zwiedzania. Dzięki niej użytkownik otrzyma dostęp do setek gotowych tras zwiedzania i tysięcy punktów w całej Polsce, a to wszystko na telefonie.


Po wybraniu trasy pojawia się interaktywna mapa miasta z punktami zwiedzania i znacznikiem lokalizacji. Po dojściu do atrakcji otrzymujemy powiadomienie i opis miejsca wzbogacony o zdjęcia, filmy czy odnośniki do stron internetowych atrakcji. W każdej chwili możemy też przerwać zwiedzanie i zrobić sobie przerwę np. na posiłek, a aplikacja podpowie nam, gdzie znajdują się najbliższe restauracje.


Wszystkie trasy zostały opracowane przez profesjonalny zespół, dzięki czemu są one ciekawe, mają wysoką jakość i wartość merytoryczną. Przy współpracy przedstawicieli miasta wraz z firmą Footsteps powstały 3 dedykowane trasy:
- Kocia Ścieżka
- Duża Ścieżka Świętej Jadwigi
- Trasa biegowa po Lesie Bukowym
oraz pięć ciekawych tras zwiedzania całej Aglomeracji Wrocławskiej:
- Szlak zamków i pałaców
- Szlak sakralny
- Starorzeczem Odry - trasa rowerowa
- Przez Wzgórza Trzebnickie na rowerze
- Wzdłuż Doliny Bystrzycy na rowerze

 

Aplikacja mobilna oparta jest na 2 filarach. Pierwszym z nich jest personalizacja. Użytkownik po uruchomieniu aplikacji wybiera swoje zainteresowania poprzez określenie własnej osobowości, a tych do wyboru ma 10 (m.in. Turysta, Smakosz, Hipster, Historyk, Głowa rodziny czy Miłośnik sztuki). Na podstawie dokonanego wyboru otrzymuje on gotową trasę zwiedzania dopasowaną do wybranych preferencji. Dzięki temu użytkownik nie poświęca minuty na przygotowanie się do zwiedzania, a jednocześnie dzięki dobraniu odpowiedniej ścieżki, czerpie ze spaceru więcej przyjemności.

 

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play oraz App Store:

Android: https://goo.gl/z7DPGY

iOS:  http://apple.co/1Y68Tqv