Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Maraton Rowerowy Dookoła Polski

Roman Węglarski z Trzebnicy wziął udział w Maratonie Rowerowym Dookoła Polski, pokonując 4000 km w 16 dni! Był to nie tylko ogromny wysiłek fizyczny, ale także zmierzenie się ze swoimi słabościami. Tym bardziej gratulujemy sukcesu i osiągnięcia wyznaczonego, ambitnego celu.

Roman Węglarski, należący do klubu Szerszenie Trzebnica, wyruszył w tę wymagającą trasę wraz z Markiem Zadwornym z Gryfic 5 lipca. Mimo wielu przeciwności, jak pogoda, zmęczenie, zmiany tras, rowerzystom udało się szczęśliwie i w wyznaczonym czasie ukończyć maraton (21 lipca).

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima: „Serdecznie gratuluję wielkiego sukcesu, skutecznego zmierzenia się z przeszkodami i wytrwałości w dążeniu do celu. Widząc w Panu Romanie ogromną pasję i zamiłowanie do swojego hobby, wiedziałem, że uda się ukończyć maraton i cały czas w to wierzyłem, trzymając kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. Ogromnie się cieszę, że Gmina Trzebnica może pochwalić się takimi pasjonatami, jak Pan Roman.”

IMG_7713.jpeg
Spotkanie Romana Węglarskiego z klubu Szerszenie Trzebnica z burmistrzem Markiem Długozimą przed rozpoczęciem Maratonu Rowerowego Dookoła Polski.

20120714120.jpeg
Maraton Rowerowy Dookoła Polski wymaga pokonania 4000 km w 16 dni.