• EN
  • DE

Nowy sezon pływacki rozpoczęty

15 września w Strefie Aktywności Sportowej przy Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ odbyło się spotkanie integracyjne zawodników Gminnego Klubu Pływackiego 7 Zdrój połączone z otwarciem nowego sezonu pływackiego.

Spotkanie, które miało na celu zintegrowanie obecnych członków klubu z nowymi zawodnikami, którzy od września rozpoczęli swoją przygodę z pływaniem wspólnie zorganizowali rodzice młodych pływaków wraz z trenerką i koordynatorką pływania Dominiką Duszak. Wśród przygotowanych atrakcji znalazł się słodki poczęstunek oraz gra w kręgle.

W spotkaniu uczestniczył także burmistrz Marek Długozima. – Od początku wspieram działalność Gminnego Klubu Pływackiego 7 Zdrój, którego zawodnicy startują w licznych zawodach, zdobywając medale, również na arenie międzynarodowej. To m.in. z myślą o kształceniu i rozwoju dzieci i młodzieży podjąłem decyzję o budowie Gminnego Parku Wodnego Trzebnica – ZDRÓJ. Wyniki oraz ogólny rozwój młodych pływaków potwierdzają, że była to dobra decyzja powiedział burmistrz i dodał: Trzymam kciuki za kolejny udany sezon pływacki. Wierzę, że dzięki ciężkiej pracy oraz wytrwałości nasi młodzi zawodnicy nadal będą osiągać sukcesy i promować naszą gminę, czego im z całego serca życzę.

Bardzo dziękujemy za wsparcie panu burmistrzowi Markowi Długozimie, bez którego nie było by możliwe nasze funkcjonowanie. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli pochwalić się kolejnymi medalami i sukcesami naszych pływaków – powiedziała trenerka Dominika Duszak.

Na zakończenie spotkania w podziękowaniu za wspomniane wsparcie młodzi zawodnicy wręczyły burmistrzowi pamiątkową koszulkę klubową.

SAM_3065.jpegPamiątkowe zdjęcie burmistrza Marka Długozimy z zawodnikami Gminnego Klubu Pływackiego 7 Zdrój i trenerką Dominiką Duszak.

SAM_3069.jpegNa zakończenie spotkania w podziękowaniu za wspomniane wsparcie młodzi zawodnicy wręczyły burmistrzowi pamiątkową koszulkę klubową.