#SzczepimySię - Gmina Trzebnica gotowa na szczepienia  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Rabat na bilety do Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ dla mieszkańców Gminy Wisznia Mała

W wyniku podpisanego 30 czerwca Porozumienia, mieszkańcy Gminy Wisznia Mała będą mogli w każdy piątek w godzinach 16.00-20.00 korzystać z 10% rabatu na bilety wstępu do Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ.

W ramach „Dnia Gminy Wisznia Mała” w Trzebnickim Parku Wodnym ZDRÓJ, mieszkańcy tej gminy zameldowani na pobyt stały, za okazaniem dokumentu (dowód osobisty, legitymacja) będą upoważnieni do 10% rabatu na bilety normalne i ulgowe zarówno do części wewnętrznej, jak i zewnętrznej aquaparku w każdy piątek, w godzinach od 16.00 do 20.00.

Ta ciekawa i nowatorska międzygminna inicjatywa jest interesującą alternatywą oraz dodatkową zachętą dla mieszkańców sąsiedniej gminy do odwiedzania najnowocześniejszego w regionie trzebnickiego aquaparku.

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima: „Gratuluję Wójtowi Gminy Wisznia Mała Jakubowi Bronowickiemu podjęcia tej inicjatywy, która udowadnia, że dba on o swoich mieszkańców, jest otwarty na sprawy społeczne. Działania wójta mogą stanowić przykład dla innych włodarzy jednostek samorządowych. Jestem pewien, że podpisane dzisiaj porozumienie przyniesie pozytywne efekty dla wszystkich zaangażowanych stron. Serdecznie zapraszam mieszkańców sąsiedniej gminy do Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ”.

DSCF2802.jpeg
Podpisanie Porozumienia, od lewej: Wójt Gminy Wisznia Mała Jakub Bronowicki, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, Prezes Zarządu Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ Dariusz Drukarczyk.

DSCF2819.jpeg
Wójt Gminy Wisznia Mała oraz Burmistrz Gminy Trzebnica wspólnie zwiedzili obiekt.

Całkowita wartość projektu wynosiła 29 236 005,69 zł, z czego 7 814 848,52 zł zostało dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Priorytet 6: Wykorzystanie i promocja potencjału turystycznego i kulturowego Dolnego Śląska, Działanie 6.2: Turystyka aktywna. Realizacja projektu miała na celu budowę nowoczesnego ośrodka pływackiego, otworzenie możliwości całorocznego korzystania z zespołu basenów, unowocześnienie infrastruktury i adaptację dla osób niepełnosprawnych (m.in. podnośniki, podjazdy, barierki). Budowa basenu rozpoczęła się w kwietniu 2009, a obiekt otwarto w lipcu 2011.

100121_zestawienie_znakow_kolor.jpeg