Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Trwa proces wyboru wykonawcy do budowy SP nr 2 i Szkoły Muzycznej w Trzebnicy


Trwa proces wyboru wykonawcy do zrealizowania budowy Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Trzebnicy. Ta inwestycja jest drugim - po budowie basenu - tak poważnym i złożonym zadaniem na pzestrzeni ostatnich lat.

 

Wraz z komisją przetargową poddawaliśmy ocenie formalno-prawnej oferty złożone na budowę Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Muzycznej I i II Stopnia. Zależy mi bardzo na tym, by do 20 lipca br. podpisać umowę z wykonawcą tej oczekiwanej przez mieszkańców inwestycji. Podjętą przeze mnie decyzję o budowie SP 2 i pierwszej w powiecie Szkoły Muzycznej, biorę sobie za punkt honoru, żeby zakończyć prace w terminie. Muszę się zmierzyć z tym trudnym zadaniem, ale jestem pewien, że tak jak w przypadku budowy basenu, również ta inwestycja zakończy się pełnym sukcesem. Warto dodać, że jest to druga po basenie, tak poważna i złożona zarówno pod względem budowlanym jak i finansowym inwestycja. Udało mi się tak skonstruować inżynierię finansową (ponad 9 mln zł), by zapewnić kompleksową realizację zadania - mówi burmistrz Marek Długozima.

 

SP2_i Szkoła Muzyczna.jpeg