• EN
 • DE

Strefa Aktywności Sportowej

Po raz kolejny możemy być dumni z najnowszej inwestycji, która jest uzupełnieniem bogatej oferty Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ i z pewnością jest piękną wizytówką Gminy Trzebnicy. Mowa o Strefie Aktywności Sportowej, której oficjalne otwarcie odbyło się 17 lipca 2017 r.

 

 

 • Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ

  Trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ nocą.jpeg

  Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ działa od 1 lipca 2011 r. Najnowocześniejszy obiekt w regionie składa się z części wewnętrznej – basen sportowy i rekreacyjny, brodzik, zjeżdżalnia, jacuzzi, sauny, bar i zewnętrznej – basen, 2 zjeżdżalnie, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej. Ulokowany w przepięknej okolicy Lasu Bukowego oraz Stawów Trzebnickich – byłych terenach uzdrowiskowych miasta. Uroczy zarówno w dzień, jak i nocy, dzięki ciekawemu oświetleniu. 

 • Uroczyste otwarcie Strefy Aktywności Sportowej

  11.jpeg

  Po raz kolejny możemy być dumni z najnowszej inwestycji gminy, która jest uzupełnieniem bogatej oferty Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ i z pewnością stanie się piękną wizytówką Trzebnicy. Mowa o Strefie Aktywności Sportowej, na której oficjalne otwarcie zaprosił 17 lipca gospodarz miasta – burmistrz Marek Długozima.