Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Bijemy rekordy!

Wakacje rozpoczęte, Trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ działa na wysokich obrotach. Gdy tylko pogoda dopisuje, zewnętrzna część basenu przyjmuje ogromne ilości amatorów kąpieli wodnych i słonecznych. W niedzielę, 1 lipca - w pierwszą rocznicę działania Aquaparku, z uroków tego miejsca skorzystało ponad 2 tysiące osób.

Część zewnętrzna Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ składa się z basenu pływackiego, rekreacyjnego i brodzika, dwóch zjeżdżalni, boiska do siatkówki plażowej oraz dużego placu zabaw dla dzieci wraz z atrakcją wodną. Od 2 czerwca basen zewnętrzny funkcjonuje codziennie od 9.00 do 19.00. Serdecznie zapraszamy!

Obraz 122_małe.jpeg
Początek okresu wakacyjnego rozpoczął się w Trzebnickim Parku Wodnym ZDRÓJ rekordem - 1 lipca basen odwiedziło ponad 2 tysiące osób.