Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Plebiscyt Terra Flower Power 2017

Gmina Trzebnica bierze udział w szóstej edycji bezpłatnego konkursu Terra Flower Power na Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Do wygrania są atrakcyjne i wartościowe produkty firmy Terra. Aby znaleźć się w zwycięskiej trójce należy zebrać jak największą liczbę głosów. Glosowanie trwa do 21 sierpnia. 

Jak informują organizatorzy, celem zmagań jest wyłonienie i nagrodzenie miejscowości, która w tym roku stworzyła najpiękniejszą dekorację kwiatową swojej przestrzeni. Trzebnica posiada liczne konstrukcje kwiatowe w okolicy Rynku, deptaka na ul. Daszyńskiego, parkingu na placu Piłsudskiego oraz Stawów Trzebnickich, które uatrakcyjniają wizerunek miasta, tworząc jego estetyczną wizytówkę.

Aby zagłosować, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się przy galerii danego miasta się pod linkiem www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl/. – to nie wymaga logowania. Głosować można codziennie (24 godziny liczone od momentu kliknięcia) do 21 sierpnia!

 

TERRA.jpeg

 

1.jpeg