• EN
  • DE

Dzień Dziecka z Polonią

W sobotę 3 czerwca na Trzebnickim Stadionie Miejskim Fair Play Arena odbył się Dzień Dziecka zorganizowany wspólnie przez TSSR Polonię i Gminę Trzebnica. W wydarzeniu wzięło udział dwustu najmłodszych piłkarzy Polonii, na których czekało mnóstwo atrakcji.

Na początek wszystkich zgromadzonych na trzebnickim stadionie przywitał burmistrz Marek Długozima, który w swoim wystąpieniu podziękował za to, że godnie reprezentują Gminę Trzebnica w turniejach i zawodach piłkarskich organizowanych w regionie i nie tylko. Następnie pogratulował dotychczasowych sukcesów i życzył udanej zabawy.

Głównym punktem programu było rozegranie wewnętrznego turnieju piłki nożnej. Rywalizowały między sobą skrzaty, żaki i orliki. Podczas zawodów nie zabrakło fantastycznej gry i wielu emocji. Piłkarze schodzili z boiska bardzo zadowoleni, a czekały na nich kolejne niespodzianki. Malowanie twarzy, prezentacja wozów strażackich, a także pojazdów Policji i Straży Miejskiej. Ponadto mogli również sprawdzić się na specjalnie zorganizowanym piłkarskim torze sprawnościowym. Na wszystkich uczestników i licznie przybyłych rodziców czekał poczęstunek. Na zakończenie młodzi adepci futbolu zostali obdarowani medalami. – Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy. Szczególnie panu burmistrzowi Markowi Długozimie za to, że po raz kolejny udało nam się wspólnie stworzyć przedsięwzięcie, które wywołało tyle uśmiechu na twarzach dzieci. Dziękuję również sponsorowi Robertowi Wojtasikowi, prezesowi firmy POS-BET oraz wszystkim rodzicom – powiedział prezes TSSR Polonia Kamil Kwaśniak.

11.jpegWspólne zdjęcie burmistrza i uczestników Dnia Dziecka na Stadionie Miejskim Fair Play Arena.