Od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie: pon.-pt 7:00-15:00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy w godz. 15:00-15:15 | Solidarni z Ukrainą - jak możemy pomóc?  |  #SzczepimySię  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

 • EN
 • DE
 • UA

Wakacje 2017 w Gminie Trzebnica

Motywem przewodnim tegorocznego programu jest hasło "Podwórkowe wakacje na trzepaku". Cofniemy się do lat 90., kiedy to dzieci chętniej spędzały wolny czas na świeżym powietrzu. Będziemy inspirować się kultowymi książkami, bajkami i postaciami: Robin Hoodem, Tomkiem Sawyerem czy Bolkiem i Lolkiem. Stworzymy wspólnie szałas, łuk i strzały, zagramy w różne gry i zabawy, stworzymy podwórkową orkiestrę, zrobimy małe kapslowe wyścigi oraz mini festiwal talentów.

Wszystko to odbywać się będzie w wyznaczonych miejscach na terenie Trzebnicy - po prostu przyjdźcie tam z rodzicem lub opiekunem i dołączcie do nas! Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny i nie prowadzimy na nie zapisów. Biblioteka również przygotowała otwarte, kreatywne zajęcia na podstawie popularnych książek. Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku 6-12 lat. Do Kina Polonia zapraszamy na bezpłatne seanse, aktywne gry przygodowe, warsztaty teatralne i przedstawienia, a w artKawiarni spotkamy się na koncertach i wieczorach tanecznych.

Na miłośników sportu czeka moc sportowych atrakcji i zdrowej rywalizacji. Wśród propozycji znajduje się m.in. wakacyjna szkółka tenisa ziemnego (zapisy do 21 lipca) i crossfit. Spotykać się będziemy na wszystkich obiektach sportowych: stadionie, Orlikach i Hali Sportowej. Na pewno nikt nie będzie się nudził i wśród tylu propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapomnijcie przyprowadzić rodzeństwa! Przypominamy, że na zajęciach musi być obecny rodzic lub opiekun.

Bogaty program przygotowany został także z myślą o najmłodszych mieszkańcach sołectw. W czasie wakacji odwiedzimy Jaźwiny, Ujeździec Wielki, Skarszyn, Cerekwicę, Domanowice i Głuchów Górny. Tam również będziemy się świetnie bawić, tworzyć i przemiło spędzać czas. Do zobaczenia!

Wakacje z kulturą - pobierz         Wakacje ze sportem - pobierz

 

JPEGWakacje z kulturą - pobierz

JPEGWakacje ze sportem - pobierz

PDFRegulamin - Wakacje 2017 w Gminie Trzebnica

 • Wakacyjna szkółka tenisa ziemnego

  ekran_szkółka tenisa.jpeg

  Na miłośników sportu czeka moc sportowych atrakcji i zdrowej rywalizacji. Wśród wakacyjnych propozycji znajduje się m.in. szkółka tenisa ziemnego. Zapisy na zajęcia trwają do 21 lipca.

 • Kalendarz wydarzeń

  dzieje sie.jpeg

  Kliknij i sprawdź.

 • Wakacje w Gminie Trzebnica

  Kreatywne drzewa.

  Wakacje w Gminie Trzebnica pod nazwą „W ogrodzie sztuki”częściowo za nami, ale to nie koniec atrakcji przygotowanych dla najmłodszych jej mieszkańców. Czekają nas jeszcze warsztaty rękodzielnicze, fotograficzne i malarstwa, a także „Czytanie na dywanie” oraz wiele imprez sportowych. Odwiedzimy również kolejne świetlice wiejskie. Tymczasem przypomnijmy sobie, co działo się w lipcu...