Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Pierwsza Wyprawa Odkrywców w Gminie Trzebnica

Zachęcamy do zwiedzania i poznawania historii miejsc przez zabawę! Prezentujemy Wyprawę Odkrywców - "Sekrety wodnego młyna" w Kuźniczysku. Zapraszamy wszystkich żądnych wrażeń poszukiwaczy przygód do wspólnej zabawy!

Zachęcamy do wydrukowania Karty Odkrywcy i zmierzenia się z przygodą w Kuźniczysku, dzieki kórej poznć można tajemnice, sekrety i ciekawostki wodnego młyna.

Wyprawy Odkrywców - QUESTING, to forma gry terenowej prezentująca w nowatorski sposób historię lub przyrodę miejscowości, dzielnicy czy danego miejsca. Uczestnik Wyprawy otrzymuje Kartę Wyprawy Odkrywców, składającą się z wierszowanych wskazówek, które w sposób edukacyjny prowadzą po miejscowości, prezentując najciekawsze jej walory. Podczas gry należy wykonywać zadania i polecenia o różnorodnej trudności oraz zbierać litery czy cyfry, które przybilżą uczestnika do znalezienia Skarbu Wyprawy Odkrywców. Gra skierowana jest dla aktywnych turystów i mieszkańców, w tym dla rodzin z dziećmi oraz grup szkolnych.
 

PDFWyprawy Odkrywców - Sekrety wodnego młyna