• EN
  • DE

Wiosna dookoła Wrocławia: Trzebnica

Wiosna dookoła Wrocławia zawitała do Trzebnicy. Na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy z kamerą 360 Gazeta Wrocławska pojawiła się na Majówce w Ogrodach Klasztornych. To jedyna okazja w roku, by obejrzeć zamknięte na co dzień ogrody przy pocysterskim klasztorze Sióstr Boromeuszek. Podczas wizyty burmistrz oprowadził również po nowej kręgielni w Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ, nowoczesnym Kinie Polonia 3D, pokazał zrewitalizowane niedawno Gminne Centrum Zdrowia i miejsce, w którym powstaje nowy żłobek i przedszkole.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i materiałem, kręconym kamerą 360 stopni dostępnym na: http://www.gazetawroclawska.pl/wiosna-360/a/wiosna-dookola-wroclawia-trzebnica,12115864/

Źródło: Gazeta Wrocławska

  • VI Majówka w ogrodach klasztornych

    IMG_6568.jpeg

    Piękna majowa niedziela w klimatycznych ogrodach pocysterskiego klasztoru – tak można było spędzić popołudnie 22 maja. Siostry Bo­romeuszki razem z Gminą Trzebnica oraz Fundacją dla Ratowania Klasztoru św. Jadwigi Śląskiej „By służyć" już po raz szósty zaprosili mieszkańców do podróży w  czasie i przyjrzeć się ścieżkami, którymi niegdyś stąpała patronka naszego miasta.