• EN
  • DE

Odyseusze z wizytą u burmistrza

24 kwietnia do Urzędu Miejskiego w Trzebnicy przybyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebnicy, aby podziękować burmistrzowi Markowi Długozimie za finansowe wsparcie wyjazdu na Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu, który odbył się w Gdyni 1 kwietnia.

Konkurs miał na celu wyłonienie najbardziej kreatywnych młodych ludzi w Polsce. Naszą lokalną społeczność reprezentowali między innymi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w składzie: Martyna Sobczak, Lena Trybek, Julia Kruszona, Martyna Lecyk, Maciej Binek, Bartosz Grzegorczyk, Adam Pierzchała pod opieką trenerów: pani Pauliny Pierchorowicz-Rączki, pani Lucyny Sobczak i pani Izabeli Głuchowskiej. Finał ukończyli w pierwszej połowie 28 drużyn występujących w danej kategorii wiekowej, w problemie „Bohater bardzo super… cdn”. Wcześniej przeszli eliminacje w dwóch województwach (dolnośląskim i opolskim), zajmując pierwsze miejsca.

Burmistrz Marek Długozima wyraził uznanie dla młodych Odyseuszy, gratulując im zdobytych miejsc i doświadczeń oraz efektów pracy. Podczas spotkania uczniowie podziękowali za zapewnienie transportu na finał konkursu i wręczyli burmistrzowi drobny upominek.

Podziękowania składają
Rodzice i dzieci

IMG_2874.jpeg