Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Miłe spotkanie po wielkim sukcesie

Mieszkanka Gminy Trzebnica – Ewelina Lisowska odniosła ogromny sukces w II edycji niezwykle popularnego programu X Factor. 8 czerwca została zaproszona przez Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimę do Urzędu Miejskiego.

W imieniu całej lokalnej społeczności burmistrz złożył tej młodej zdolnej dziewczynie serdeczne gratulacje z odniesionych dotychczas sukcesów, jednocześnie życząc szczęścia i powodzenia w rozwoju kariery. Spotkanie to było także doskonałą okazją do rozpoczęcia dalszej współpracy z artystką. Ewelina Lisowska zaśpiewa na Trzebnickim Stadionie Miejskim Miejskim „Fair Play Arena” z okazji rozpoczęcia rozgrywek EURO 2012. Będzie to jej pierwszy występ w Trzebnicy po zakończeniu udanej przygody z programem X Factor. Warto dodać, że mieszkanka Cerekwicy brała wcześniej udział w warsztatach muzycznych i koncertach w ramach projektu „Młodzi Śpiewni”, organizowanych przez Trzebnickie Centrum Kultury i Sportu.

IMG_6443.jpeg
Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, Ewelina Lisowska oraz Mateusz Stanisz podczas spotkania w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy.