Od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie: pon.-pt 7:00-15:00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy w godz. 15:00-15:15 | Solidarni z Ukrainą - jak możemy pomóc?  |  #SzczepimySię  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE
  • UA

Trzebnica Cover Festiwal

Trzebnica Cover Festiwal to pierwszy w Polsce projekt muzyczny typu „Talent Show” promujący artystów wykonujących znane i lubiane przez widownię przeboje największych gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki popularnej, zaaranżowane specjalnie pod kątem wykonania utworów na żywo przy akompaniamencie orkiestry dętej.

Burmistrz_wypowiedź.png

Trzebnica Cover Festival  to festiwalowa prezentacja różnych stylów muzycznych w obszarze muzyki rozrywkowej, ujętych w nowych aranżacjach, prezentujący uzdolnionych artystów z całej Polski, działających zarówno amatorsko jak i zawodowo,  podczas pracy warsztatowej oraz koncertów z kilkunastoosobową orkiestrą rozrywkową Dziubek Band, złożoną z profesjonalnych muzyków – instrumentalistów pod kierunkiem dyrektora artystycznego festiwalu - Mariusza Dziubka.

Trzebnica Cover Festiwal do  festiwal w wyjątkowym miejscu – jednym z najpiękniejszych i najprężniej rozwijających się miast na Dolnym Śląsku. Inwestycje poczynione w kierunku rozwoju kultury i jakości życia mieszkańców pozwalają na organizację wydarzeń na najwyższym poziomie i w przyjaznej atmosferze niewielkiego miasta. Koncert finałowy podczas głównego dnia tradycyjnego Trzebnickiego Święta Sadów, przy wielotysięcznej publice i akompaniamencie orkiestry rozrywkowej Dziubek Band będzie z pewnością dla laureatów festiwalu niezapomnianą muzyczną przygodą i cennym dorobkiem muzycznym w ich dalszej karierze.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na stronie www.coverfestiwal.trzebnica.pl.

 

PLAKAT trzebnica cover festival www-01.jpeg