Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Kolejne sportowe wyróżnienie dla Gminy Trzebnica

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima odebrał od Rekaktora Naczelnego wrocławskiej „Gazety Wyborczej” Jerzego Sawki dyplom – wyróżnienie zdobyte przez gminę w tegorocznej edycji konkursu „Złota Jedynka” organizowanej przez gazetę. Wręczenie dyplomu odbyło się we wrocławskiej siedzibie redakcji.

Kategoria, w której zostaliśmy nagrodzeni to „Sportowa Gmina Roku 2011” . Kapituła przyznała wyróżnienie m.in. za realizację w ostatnich latach sportowych inwestycji o znaczeniu lokalnym i regionalnym – jak Trzebnicki Park Wodny „ZDRÓJ” czy Trzebnicki Stadion Miejski „Fair Play Arena”.

Burmistrz Marek Długozima: Cieszę się, że nie tylko instytucje związane z samorządem i sportem, lecz również poważane i liczące się środowisko dziennikarskie o zasięgu ogólnopolskim, potrafi zauważyć zmiany, które w ostatnich latach zaszły w naszej gminie. Zawsze podkreślam, że wyróżnienia i nagrody, które jako burmistrz odbieram, są dedykowane mieszkańcom, bo to z myślą o nich konsekwentnie wprowadzamy zmiany, modernizujemy infrastrukturę – nie tylko sportową, oraz realizujemy zupełnie nowe inwestycje. Dlatego tegoroczne wyróżnienie w konkursie „Złota Jedynka” Gazety Wyborczej również Wam – szanowni mieszkańcy – dedykuję.

IMG_5595.jpeg
Wręczenie wyróżnienia w siedzibie Gazety Wyborczej we Wrocławiu. Od lewej: redaktor naczelny Jerzy Sawka i burmistrz Marek Długozima.