• EN
  • DE

Spotkanie w sprawie świetlicy

Burmistrz Marek Długozima wspólnie z sekretarzem Danielem Buczakiem i sołtysem Markiem Paszkotem wizytowali teren przeznaczony pod budowę świetlicy w Nowym Dworze.

- To będzie kolejny nowoczesny obiekt na miarę rozwoju Gminy Trzebnica i sołectwa Nowy Dwór, które tak prężnie rośnie pod okiem sołtysa Marka Paszkotapowiedział burmistrz i dodał: - Nowoczesne świetlice powstały już w Komorowie i Ujeźdźcu Małym. Budowa takich obiektów planowana jest także w m.in. Skarszynie, Nowym Dworze, Świątnikach, Koczurkach, Księginicach, Ligocie Trzebnickiej, Masłowcu, Marcinowie, Będkowie i Kuźniczysku. 

- Cieszymy się, że już niebawem zyskamy miejsce spotkań i wzajemnej integracji. Nie tak dawno temu otwieraliśmy nowoczesny plac zabaw. Nasze sołectwo zostało także skanalizowane, teraz przyszedł czas na nowoczesną świetlice mówi Marek Paszkot sołtys Nowego Dworu i radny Rady Miejskiej w Trzebnicy.

Gmina Trzebnica konsekwentnie realizuje projekt rozwoju wsi, dzięki czemu w 41 sołectwach powstało już wiele świetlic, placów zabaw, boisk i dróg.

IMG_0630.jpegBurmistrz Marek Długozima wspólnie z sekretarzem Danielem Buczakiem i sołtysem Markiem Paszkotem wizytowali teren przeznaczony pod budowę świetlicy w Nowym Dworze.

IMG_0621.jpegW tle nowoczesny plac zabaw.