Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Remont chodnika na ul. Kilińskiego

Trwają prace związane z modernizacją chodnika na ul. Kilińskiego. Stare płyty zastąpi nowa równa nawierzchnia z kostki brukowej. Prace wykonuje trzebnicka firma „Krzak”.

- Stopniowo rewitalizujemy wszystkie drogi i chodniki w Gminie Trzebnica tak, by były bezpieczne, ale również przyjazne dla osób starszych i matek z wózkamipowiedział burmistrz Marek Długozima i dodał nie tak dawno temu zakończyliśmy remont chodnika na ul. Kolejowej, a także m.in. na ul Wałowej oraz Władysława Reymonta, która sąsiaduje z obecnie remontowaną drogą. Warto zauważyć, że w ostatnich latach w Gminie Trzebnica wybudowaliśmy około 30 kilometrów nowych chodników. O tą inwestycję zabiegał również radny Rady Miejskiej nadkom. Artur Gajowy.

- Trzebnica pięknieje, ale również pamięta o bezpieczeństwiemówi jeden z mieszkańców wspomnianej ulicy i dodajeburmistrz cały czas ulepsza nasze życie, dzięki kolejnym dużym, ale też takim mniejszym inwestycjom jak ta, za co dziękujemy.