Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     *     Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w piątek 12 czerwca 2020 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. W zamian Urząd będzie otwarty w godz. 7:30-15:00 w sobotę 27 czerwca. Zachęcamy do korzystania w tym czasie z Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej - ePUAP.

  • EN
  • DE

Odnowa chodników

Zgodnie z planem rozpoczęły się prace przy nawierzchni chodników przy ulicach Polnej i Głowackiego, w toku jest remont przy ul. Stawowej, a już niebawem ruszy odnowa chodnika przy ul. Grunwaldzkiej oraz Szarych Szeregów.

Podobnie jak nawierzchnia dróg, tak i chodników jest w Gminie Trzebica sukcesywnie odnawiana. Remonty zostały rozłożone na kilka etapów i odcinków. Obecnie w kilku miejscach miasta prowadzone są lub niebawem rozpoczną się prace przy wymianie chodników.

IMG_0083.jpeg
Nawierzchnia chodnika przy ul. Polnej będzie odnowiona.

IMG_0080.jpeg
Poza nowymi chodnikami, pojawią się w tym miejscu także dodatkowe miejsca parkingowe.

IMG_0075.jpeg
Okolice Międzynarodowego Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej oraz Pocysterskiego Klasztoru Sióstr Boromeuszek zasługują na godne i nowoczesne otoczenie, by nasza największa atrakcja turystyczna stanowiła piękną wizytówkę miasta.

IMG_0102.jpeg
Chodniki przy ul. Szarych Szeregów również uzyskają nową nawierzchnię.