• EN
  • DE

Zasłużona emerytura Kazimierza Pakulskiego

Nadleśniczy Kazimierz Pakulski po ponad 42 latach służby w Lasach Państwowych przeszedł na zasłużoną emeryturę. Przez 8 ostatnich lat kierował Nadleśnictwem Oborniki Śląskie, pod zarząd którego podlegają także trzebnickie lasy. Z burmistrzem Markiem Długozimą łączą ich lata współpracy, która zaowocowała m.in. rewitalizacją ścieżek w Lesie Bukowym.

27 stycznia w Obornikach Śląskich odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego odchodzący Nadleśniczy wręczał zaproszonym gościom specjalne podziękowania za lata współpracy, był także czas na prezenty oraz liczne wyrazy uznania i podziękowania dla Kazimierza Pakulskiego.

- Ogromnie żałuję, że z uwagi na wcześniej podjęte zobowiązania, nie mogłem uczestniczyć w spotkaniu pożegnalnym Nadleśniczego Kazimierza Pakulskiego, którego darzę ogromnym szacunkiem. W ciągu tych kilku lat współpracy zawsze spotykałem się z życzliwością, zrozumieniem i pomocą ze strony Pana Kazimierza Pakulskiego w sprawach dotyczących lasów na terenie Gminy Trzebnica. Podczas rzeczowych rozmów pełnych racjonalnych argumentów i co ważne - w przyjacielskiej atmosferze - zawsze byliśmy w stanie wypracować satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązania. Naszym największym wspólnym przedsięwzięciem była rewitalizacja ścieżek w Lesie Bukowym wraz z budową małej architektury o przeznaczeniu turystycznym. Korzystając z okazji, Jeszcze raz serdecznie gratuluję sukcesów, jakie Pan osiągnął w trakcie pełnionej służby, jednocześnie życząc wielu lat zdrowia i realizowania nowych pasji podczas emeryturypowiedział Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima.

Stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Oborniki Śląskie objął Marcin Majewski.

 

burmistrz pakulski.jpegNa zdjęciu nadleśniczy Kazimierz Pakulski oraz burmistrz Marek Długozima.

 

dyplom nadleśnictwo pakulski emerytura.jpeg

 

dyplom pakulski.jpeg

 

IMG_0142.jpegDzięki dobrej współpracy burmistrza Marka Długozimy z nadleśniczym Kazimierzem Pakulskim udało się m.in. zrewitalizować ścieżki spacerowo-biegowe w Lesie Bukowym.

 

Zrewitalizowane ścieżki spacerowo-biegowe w Lesie Bukowym (2).jpeg