#SzczepimySię - Gmina Trzebnica gotowa na szczepienia  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Zagłosuj i wygraj plac zabaw dla Trzebnicy!

341 – to kod przypisany Trzebnicy w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zagłosuj na Swoje Miasto”, który trwa do 31 maja br. Wysyłając go możesz zadecydować o lokalizacji kolejnego placu zabaw Muszkieterów.

Konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto” organizowany jest, w ramach kampanii społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterów”, już po raz trzeci. W ramach tej edycji, w dwóch miejscowościach, na które oddana zostanie największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw. Każdy o wartości blisko 30 tys. zł.

Mieszkańcy oraz sympatycy Trzebnicy mogą zagłosować na swoje miasto, wysyłając SMS o treści PLAC341 pod numer 7168. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W głosowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

Szczegółowe informacje o zasadach głosowania oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl.
 

plakat herb.jpeg
(kliknij, aby powiększyć)

Zachęcamy do zapoznania się z informacją prasową: PDFZagłosuj i wygraj plac zabaw dla Trzebnicy