• EN
  • DE

Uroczyste otwarcie Gminnego Dziennego Domu Pobytu Senior - WIGOR

Marek Długozima Burmistrz Gminy Trzebnica zaprasza na uroczyste otwarcie Gminnego Dziennego Domu Pobytu "Senior - WIGOR", które odbędzie się 30 stycznia (poniedziałek). Zadaniem placówki jest zapewnienie opieki osobom starszym poprzez umożliwienie im korzystania z oferty na rzecz aktywizacji społecznej, w tym oferty prozdrowotnej - rehabilitacyjnej, obejmującej usługi w zakresie aktywności ruchowej, edukacyjnej, kulturalnej, rekreacyjnej i opiekuńczej. 

Zajęcia będą odbywały się w Gminnym Dziennym Domu Pobytu "Senior – WIGOR", w Trzebnicy przy ul. Księdza Dziekana Bochenka 12. Uczestnikom zostanie zapewnione aktywne spędzanie czasu, dzięki urozmaiconemu planowi pracy placówki oraz ich zaangażowaniu w działania samopomocowe na rzecz środowiska lokalnego. Placówka będzie funkcjonowała od poniedziałku do piątku.

PLAKAT senior wigor www-01.jpeg

 

Zobacz także:
  • Nabór uczestników do Gminnego Dziennego Domu Pobytu Senior - WIGOR

    senior_wigor_male.jpeg

    Marek Długozima Burmistrz Gminy Trzebnica zaprasza mieszkańców do składania wniosków w naborze uczestników do Gminnego Dziennego Domu Pobytu "Senior - WIGOR". Celem projektu jest zapewnienie opieki osobom starszym poprzez umożliwienie im korzystania z oferty na rzecz aktywizacji społecznej, w tym oferty prozdrowotnej - rehabilitacyjnej, obejmującej usługi w zakresie aktywności ruchowej, edukacyjnej, kulturalnej, rekreacyjnej i opiekuńczej.