• EN
  • DE

Strefa aktywności na basenie coraz bliżej

Prace w pomieszczeniach Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ, które przygotowywane są pod nowoczesną czterotorową kręgielnię, siłownię, salę fitness oraz crossfit nabierają tempa. Na placu budowy odbyła się narada techniczna, w której udział wziął burmistrz Marek Długozima.

- Podczas narady technicznej rozmawialiśmy o doborze kolorystki pomieszczeń oraz omawialiśmy dalszy harmonogram robót. Obecnie trwają prace związane z malowaniem ścian, montowaniem systemów wentylacyjnych oraz specjalnego podłoża w miejscu, gdzie już niebawem zainstalowane będą tory kręgielni. Zakończenie tej inwestycji będzie realizacją kolejnej z moich obietnic wyborczychpodsumował burmistrz Marek Długozima i dodał. - Co ważne, oprócz wspomnianych inwestycji, w sąsiedztwie nowej hali widowiskowo-sportowej, której budowa wkrótce się rozpocznie, powstanie budynek  z czterema kortami do uprawiania squasha. Znajdzie się w nim także sala z rowerami do spinningu.

Dzięki trwającym inwestycją Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ stanie się na lata centrum rozrywki i zdrowego trybu życia dla mieszkańców naszej gminy i okolic. Nowoczesna kręgielnia, fitness, siłownia i crossfit dołączą do bogatej oferty parku wodnego. Stworzy to szereg możliwości dla sportowców, którzy po intensywnym treningu będą mogli skorzystać m.in. z sauny w ramach odnowy biologicznej. Dzięki kręgielni pojawią się również nowe możliwości spędzania czasu wolnego. Dodatkowo miejsce zostanie wyposażone w mini-gry, takie jak bilard czy darty. 

IMG_6213.jpegW naradzie technicznej uczestniczyli: burmistrz Marek Długozima, Stanisław Koszałko z Wydziału Techniczno- Inwestycyjnego Urzędu Miejskiego, Jerzy Marczak- dyrektor techniczny basenu oraz kierownik budowy.