Szanowni Państwo, na podstawie zarządzenia nr OR.0050.65.2019 Burmistrza Gminy Trzebnica, 21 czerwca (piątek) oraz 16 sierpnia (piątek) Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. W tych dniach dyżur pełnić będzie  Urząd Stanu Cywilnego w godzinach 7:30-15:00. W zamian Urząd będzie otwarty 29 czerwca (sobota) oraz 31 sierpnia (sobota) w godzinach 7:30-15:00.

  • EN
  • DE

Poszukujemy domów tymczasowych dla psów

Poszukujemy domów tymczasowych dla psów. Uratujmy zwierzaki przed samotnością i schroniskiem. Więcej informacji również na facebookowym profilu Trzebnickiego Klubu Psa.

 

TKP_PLAKAT_DRUK.jpeg 

 

szukamy domów dla.png

 

misza.png

Jest młodą ok 4 letnią sunią w typie rasy północnej. Została znaleziona w Księginicach. Oprócz urody ma do zaoferowania cudny charakter – jest miła, wesoła, garnie się do człowieka i bardzo za nim tęskni zza zimnych krat kojca.

 

biggie.png

Śliczny pies o wielkich gabarytach. Niech Was nie zwiodą jego rozmiary! Psiak jest bardzo łagodny i przyjazny dla ludzi. Nie przejawia agresji do innych psów.

 

karmel.png

Młody (8-10 miesięcznym) pies  o średnim wzroście. Może ważyć ok. 18 kg. Jest absolutnie słodki i bystry. Ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia człowieka!

 

POSZUKIWANY.png

9.01.2019 r. w Masłowie został odłowiony pies. Jeśli ktoś rozpoznaje psa lub zna jego właściciela proszony jest o kontakt ze Strażą Miejską. Po upływie 7 dni bez odzewu ze strony właściciela możliwa będzie adopcja czworonoga.

 

TKP_Panorama_256,5_120.jpeg