• EN
  • DE

Podziękowanie za mikołajkowe niespodzianki

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kuźniczysku, odwiedzili burmistrza Marka Długozimę, by podziękować za zaproszenie do Gminnego Centrum Kultury na „mikołajkowe niespodzianki”.

Grupa trzecioklasistów wraz z wychowawczynią Panią Bożeną Pieniążek i opiekunką Panią Jadwigą Sopel przyjechała, by w imieniu własnym jak i kolegów i koleżanek ze szkolnej ławy złożyć burmistrzowi życzenia świąteczne, wspólnie pokolędować i wręczyć podziękowanie za  zorganizowanie przedstawienia teatralnego i bezpłatnej projekcji filmu „Uwolnić Mikołaja!”

Podczas wizyty dzieci pięknie wykonały świąteczna piosenkę „Złota Jerozolima i biedne Betlejem”  i wręczyły własnoręcznie wykonany stroik.

- Bardzo się cieszę, że uczniowie wraz z opiekunami  ze Szkoły Podstawowej z Kuźniczyska  odwiedzili mnie. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Jestem pod ogromnym wrażeniem wykonania przez dzieci piosenki świątecznej i zaprezentowania pięknych wierszyków - powiedział burmistrz- Jeszcze raz bardzo  dziękuję za odwiedziny i za piękny stroik świąteczny jaki otrzymałem.

Na koniec wizyty burmistrz wręczył wszystkim słodkie upominki. 

IMG_3081.jpegPamiątkowe zdjęcie burmistrza Marka Długozimy z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Kuźniczysku wraz z wychowawczynią Panią Bożeną Pieniążek i opiekunką Panią Jadwigą Sopel.